• Город
  • Тиждень
  • Арт
  • 111
  • Стиль
  • О нас

111 слов

Прочитать

Між твар’ю та богом

8 Март, 2021

Прочитать

По дороге с облаками

3 Март, 2021

Прочитать

Сильні кольори

22 Февраль, 2021

Прочитать

Корона під капелюшком

17 Февраль, 2021

Прочитать

Поснідати пивним супом

16 Февраль, 2021

Стиль

Прочитать

Шить в Париже

19 Март, 2019

Прочитать

Дело в шляпе!

15 Март, 2019

Прочитать

Умные часы — украинский стартап Force

6 Август, 2018

Прочитать

Киевлянин, которого мы потеряли

1 Август, 2018

Прочитать

Выпускной в ПТУ

4 Июль, 2018

 

inший Kyiv

Читать Смотреть Слушать
  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

inший Kyiv

  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

In Тиждень

Музичний Тиждень

667 Просмотров 15 Сентябрь, 2019

Музичний Тиждень Pin It

«КVІНТОФест»,  джаз і «Гамлет»: Ілона Таміліна представляє Музичний Тиждень

Цього тижня в Національній філармонії України звучатиме музика щодня. Адже, триває Перший міжнародний фестиваль камерної музики «КVІНТОФест», а ще відбудуться концерти, де можна почути латиноамериканський джаз, ретроспективу танго ХХ століття, кіномузику Cергія Прокоф’єва та Дмитра Шостаковича.

 

16 вересня разом із Київським камерним оркестром виступить кубинський гітарист Ахмед Дікінсон. Звучатиме сучасна музика Куби: твори Едуардо Мартіна, Лео Бауера, Хосе Антоніо Рохаса та Вальфрідо Домінгеса.

Витончений віртуоз Ахмед Дікінсон Карденас – виконавець, продюсер і педагог. Він виступав на найпрестижніших майданчиках світу. Зокрема, був серед учасників відомих міжнародних гітарних фестивалів у Північній Ірландії, в Англії, Мексиці й не лише. Нині артист живе у Лондоні й викладає класичну гітару в Лондонському музичному коледжі.

 

17 вересня виступить угорський дует – органіст та композитор Андраш Габор Віраг та саксофоністка Ержебет Шелельо. В їхньому виконанні звучатиме музика класиків та сучасних композиторів, зокрема, німців Йоганна Себастьяна Баха та Георга Фрідріха Генделя, норвежця Едварда Гріга, угорців Ференца Ліста та Золтана Йенеї.

Андраш Габор Віраг – один з найбільш затребуваних угорських композиторів та органістів свого покоління. Як органіст і як композитор виступав у США, в Ізраїлі, у Великобританії та інших країнах Європи. Цього вечора, окрім творів класиків, звучатиме й експромт для органа «Accende lumen sensibus» Андраша Габора Вірага. Cаксофоністка Ержебет Шелельо – лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Окрім традиційного класичного репертуару, Ержебет прагне відкривати публіці нові твори угорських композиторів.

 

18 вересня виступить камерний ансамбль Nota Bene. Цей знаний ансамбль представить музику сучасних ізраїльських композиторів Іосифа Дорфмана та, його учня, Офера Бен-Амотса, а також класика ХХ століття – Дмитра Шостаковича.

Nota Bene Chamber group – це мистецька формація молодих талановитих музикантів, які об’єдналися чотири роки тому для спільних проектів: це – Максим Грінченко (скрипка), Андрій Павлов (скрипка), Іван Грицишин (альт), Артем Полуденний (віолончель) і Роман Лопатинський (фортепіано). Пізніше до них приєднався Юрій Немировський (кларнет). Кожен із артистів добре знаний і як соліст-віртуоз.

 

19 вересня, на закриття фестивалю «КVІНТОФест», звучатиме музика  віденця Вольфганга Амадея Моцарта, українських композиторів Євгена Станковича та Валентина Сильвестрова. Цього вечора разом із ансамблем «Київська камерата», окрім знаних українців – флейтистки Богдани Стельмашенко, піаніста Дмитра Таванця та віолончеліста Артема Замкова, солісткою також виступить молода данська піаністка Елізабет Холмегаард Нільсен.

 

20 вересня у Національній філармонії звучатиме музика класиків – Сергія Прокоф’єва, Дмитра Шостаковича і… Модеста Мусоргського. Невипадковим є саме таке поєднання авторів. У вересні народився Дмитро Шостакович. Прокоф’єв і Шостакович – сучасники. Вони мали різні долі, але їхні шляхи – поруч. «Провідником» до їхньої творчості є і музика Модеста Мусоргського. Не лише через тему смерті, до якої звертався Мусоргський. І Прокоф’єв, і Шостакович продовжили різні ідеї Мусоргського, кожен по-своєму. Але саме ці троє випередили свій час і вплинули на багатьох композиторів наступних поколінь. Зокрема, звучатиме кіномузика Прокоф’єва та Шостаковича, яку всі знають, але її нечасто можна почути. Солістом у цьому концерті виступить неперевершений Андрій Бондаренко!

 

21 вересня Національна філармонія України запрошує на танго. Внутрішня енергетика цієї музики приголомшує кожного від перших звуків. Київський камерний оркестр разом із Kiev Tango Project представить ексклюзивну програму під назвою «Танго з оркестром». Це – унікальний калейдоскоп аргентинського танго ХХ століття – від Августо Барді до Астора П’яццолли.

 

22 вересня у Національній філармонії України звучатиме латиноамериканський джаз. Латин-джаз – це поєднання бразильського та афрокубинского джазу. Мікст музичних культур різних народів створює своєрідний характер цього стилю. Він з’явився майже одночасно із «класичним» джазом і дуже сильно вплинув на нього. Насолоджуйтесь запальними ритмами наживо в Національній філармонії України!

Квитки онлайн: http://philarmonia.com.ua/afisha/kontserty-kolonnogo-zalu/ та в мережі кас https://kontramarka.ua

Музичний ТижденьНациональная филармония
Share

Читайте также

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Предыдущий пост

Das ist fantastisch!

In Арт

Das ist fantastisch!

Просмотр

Следующий пост

У тому числі

In Арт

У тому числі

Просмотр

Instagram не вернул 200.

© 2021 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: