• Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • Экран
  • Стиль
  • 111
  • О нас

111 слов

Прочитать

Маркіян та його відчуття снігу

14 Июнь, 2022

Прочитать

Непорозуміння, кримінал та інтриги лінгвістики

4 Июнь, 2022

Прочитать

Поезія воєнної доби: «Гітлера, Сталіна пережила, і цього переживу…»

26 Май, 2022

Прочитать

Містерії тіней та світла

24 Май, 2022

Прочитать

Імперії занепадають, імперії відроджуються

10 Май, 2022

Стиль

Прочитать

Мода не може брехати

27 Октябрь, 2021

Прочитать

Шить в Париже

19 Март, 2019

Прочитать

Дело в шляпе!

15 Март, 2019

Прочитать

Умные часы — украинский стартап Force

6 Август, 2018

Прочитать

Киевлянин, которого мы потеряли

1 Август, 2018

 

inший Kyiv

Читать Смотреть Слушать
  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

inший Kyiv

  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

In Тиждень

Музичний Тиждень

416 Просмотров 28 Февраль, 2021

Музичний Тиждень Pin It

Ілона Таміліна представляє Музичний Тиждень у Національній філармонії України

1 березня, за сприяння Польського Інституту у Києві, в рамках циклу «Вечори виконавської майстерності» в Національній філармонії України відбудеться вже традиційний щорічний концерт до дня народження Фридерика Шопена.

Цьогоріч у концерті «Присвята Фридерику Шопену» вперше виступлять учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка. І це символічно, адже сам Шопен мав перший публічний виступ у віці 8 років у Варшаві. На той момент він був автором кількох фортепіанних п’єс. Учасники цього святкового вечора – юні талановиті музиканти – лауреати міжнародних конкурсів, серед яких і виконавські конкурси у Польщі.

А ще цього вечора вперше в програмі концерту будуть представлені всі жанри творчості польського класика ХІХ століття. Адже у виконанні учнів та їхніх вчителів звучатимуть не лише фортепіанні, а й камерно-вокальні твори Фридерика Шопена, а також – фінал його Другого фортепіанного концерту, де супровід здійснить симфонічний оркестр цієї знаної школи-інтернату. Подаруйте собі вечір насолоди музикою Фридерика Шопена у перший день весни!

Квитки: https://bit.ly/3pNAu1Q

 

3 березня у виконанні Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою художнього керівника і головного диригента Володимира Сіренка звучатиме музика Ігоря Стравінського. Солістом у Концерті для фортепіано і духових інструментів виступить піаніст Антоній Баришевський. Програму вечора доповнять твори «Музика з балету “Аполлон Мусагет”» та Симфонії духових інструментів.

Цікаво, що Симфонії духових інструментів присвячено пам’яті Клода Дебюссі, із яким Стравінський товаришував та листувався кілька років. Вони познайомилися 1910-го на прем’єрі «Жар-птиці» у Парижі, що відбулася в рамках «сезонів Дягілева». Востаннє композитори бачилися 1917-го, за кілька місяців до смерті Дебюссі. Цього вечора цей твір Стравінського звучатиме у версії 1947 року. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у найдосконалішому виконанні!

Квитки: https://bit.ly/36CsGIm

 

4 березня Національний ансамбль солістів «Київська камерата» (художній керівник і головний диригент – Валерій Матюхін) представлять твори сучасних українських композиторів Мирослава Скорика, Володимира Загорцева, Юрія Шевченка, Олександра Козаренка, Євгена Станковича, Ірини Кириліної, Золтана Алмаші, Анни Гаврилець. Солістами будуть співаки Ніна Матвієнко та Оксана Нікітюк, скрипаль Кирило Бондар.

Програма цього вечора включає твори, в кожному із яких композитори відтворюють традиційні українські пісні, зокрема весільні ладкання, колядки. Можна буде почути і «Приказки» Володимира Загорцева. Цей яскравий вокальний цикл у першій версії створено композитором для голосу та фортепіано 1963-го. Тоді автор завершив перший курс консерваторії у класі Бориса Лятошинського. Твір нагадає камерно-вокальну творчість Ігоря Стравінського «російського» періоду. А ще, через три роки, тобто 1966-го, Загорцев напише оркестрову п’єсу «Градації», яка принесла міжнародний успіх автору. 1980 року вона чотири рази звучала у виконанні нью-йоркського філармонійного оркестру під орудою легендарного Зубіна Мети.

Квитки: https://bit.ly/3rgO123

 

5 березня в рамках філармонійного абонементу «Симфонічний вимір із соло у Четвертому фортепіанному концерті Людвіга ван Бетховена виступить піаніст Роман Лопатинський.

Природно, що програму доповнить бетховенська П’ята симфонія. Адже у концерті, де вперше звучала ця симфонія, відбулася прем’єра і Четвертого фортепіанного концерту. Тоді, 1808-го, виконавцем цього концерту був сам автор, який через хворобу востаннє виступив як соліст. Цікаво, що потім цей твір звучав лише через два десятиліття – 1836-го у Лейпцигу, коли оркестр був під орудою Фелікса Мендельсона-Бартольді, а серед слухачів – Роберт Шуман. Цього вечора у філармонії піаніст Роман Лопатинський виступить у супроводі академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Антонія Кедровського.

Квитки: https://bit.ly/3r96oG0

Квитки доступу до трансляції концерту: https://bit.ly/3jQVNgB

 

6 березня Національний академічний духовий оркестр України під орудою Михайла Мороза представить програму під назвою «Музиканти посміхаються». Музиканти жартують звуками. Це – факт. Звісно, у цьому є своя особливість, яка апелює до музичної ерудиції слухача. Тому цей концерт, окрім гарного настрою, подарує ще й можливість нагадати, згадати, впізнати улюблені музичні теми!

Квитки: https://bit.ly/3riII2g

Музичний ТижденьНациональная филармония
Share

Читайте также

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень: Живий звук

Предыдущий пост

АртТиждень

In Арт

АртТиждень

Просмотр

Следующий пост

Дошки з секретом

In Арт

Дошки з секретом

Просмотр

Instagram вернул неверные данные.

© 2022 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: