Вітальна телеграма

27999696_1483375658451428_1400938657_o

Кращим дитячим ілюстраторам (і видавцям) з України!

Творча майстерня «Аґрафка» — переможець авторитетного конкурсу дитячої книги Bologna Ragazzi Award 2018.

Відразу дві книги — «Голосно, тихо, пошепки» і «Я так бачу» визнані кращими в світі дитячими книжками у номінації  non-fiction. Обидві книги вийшли в «Видавництві Старого Лева».

Для участі в конкурсі премії Bologna Ragazzi Award видавництва з усього світу представляють свої кращі книги, їх з точки зору ідеї та концепту, тексту, ілюстрацій та дизайну оцінює міжнародне журі.

Нагадуємо, що «Голосно, тихо, пошепки» вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі, «ВІВ 2017». Також права на видання книжок творчої майстерні «Аґрафки» придбали видавництва з понад десяти країн, серед яких Франція, Японія, Британія, Аргентина, Південна Корея, Словенія і Тайвань.

Насправді, це вже третя неймовірно почесна перемога конкурсу Bologna Ragazzi Award: у 2014 році переможцем конкурсу в номінації «Opera Prima» стала книга «Аґрафки» «Зірки і макові зернята», а в 2015-му, в номінації «New Horizons» приз отримала «Війна, що змінила Рондо». Ці книжки з ілюстраціями художників майстернi «Аґрафка» теж видані «Видавництвом Старого Лева».

Офіційне вручення нагород цього року відбудеться під час Болонської книжкової ярмарки 26-29 березня.

Интересное