• Місто
  • Тиждень
  • Арт
  • 111 слів
  • Екран
  • Сцена
  • Стиль
  • Про нас

111 слов

Прочитать

«Книжковий арсенал»: голоси жінок у сучасній українській літературі

26.05.2025

Прочитать

Передзамовляй це: 12 книжкових новинок холодної весни

15.05.2025

Прочитать

Ірина Белан. «Граппіг. Kumedno»

29.03.2025

Прочитать

Передзамовляй це: 9 книжок для теплої весни

26.02.2025

Прочитать

Передзамовляй це: 9 книжок на Новий рік

22.12.2024

Стиль

Прочитать

«BUDZIRKA»: креативний кластер, елегантні рішення

23.05.2025

Прочитать

PAD Paris 2025: п’ятірка найкращих стендів

05.05.2025

Прочитать

Ярмарок дизайну Collectible – 2025: вічне та ефемерне

22.04.2025

Прочитать

«Бруталіст» і Бреєр

11.04.2025

Прочитать

TEFAF Maastricht 2025: абсолютно суб’єктивний рейтинг

02.04.2025

 

inший Kyiv

Культура Великого Міста
  • Місто
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111 слів
  • Екран
  • Про нас

inший Kyiv

  • Місто
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111 слів
  • Екран
  • Про нас

In Тиждень

Музичний Тиждень

1.4K Просмотров 22.09.2019

Музичний Тиждень Pin It

ArtCello, фаду і діалог століть

Цього тижня в Національній філармонії України звучатиме музика майже щодня. Відбудуться концерти двох фестивалів – ArtCello Festival та «Київ Музик Фест / Kyiv Music Fest», де можна почути твори класиків ХІХ та ХХ століття. Також очікуються гості з Відня та Бразилії, але відкриттям для багатьох стане португальська автентика – фаду.

 

ArtCello Festival

24 вересня відбудеться другий день міжнародного віолончельного фестивалю ArtCello Festival 2019. ArtCello Festival виник у червні 2018 року в Україні. Він є аналогом таких відомих віолончельних фестивалів, як Super Cello (Китай), Cello Biennale Amsterdam (Голландія), Kronberg Cello Festival (Німеччина) й не лише. Автор проекту, засновник фестивалю – професор Вищої школи музики Женева-Невшатель та Вищої школи мистецтв в Берні, віолончеліст Денис Северин (Швейцарія). За його словами, ArtCello Festival поєднує віолончелістів із різних країн та дає можливість українській публіці почути представників міжнародної віолончельної еліти.

ArtCello Festival 2019 триватиме до 29 вересня: 22-го вересня відкриється в Одесі, а після київського концерту продовжиться в Дніпрі й Харкові. Гостями фестивалю є надзвичайні музиканти і педагоги, віолончелісти Анн Гастинель (Франція), Юстус Грімм (Німеччина) та контрабасист Петру Юга (Румунія). Вони також даватимуть майстер-класи. А цього вечора, разом із автором проекту, кожен із них виступить як соліст. Звучатимуть легендарні твори Петра Чайковського, Ернста Блоха, Отторіно Респігі та Ніно Рота.

 

Португальське фаду на сцені філармонії

25 вересня звучатиме національна музика Португалії, своєрідний символ цієї країни – фаду. Фаду – поєднання почуттів самотності, ностальгії, смутку й любовної туги. Гітаристи- віртуози та співачка Інеш Граса створять справжню атмосферу сонячного Лісабону. Подаруйте собі вечір насолоди фаду!

 

Trio Immersio

26 вересня у філармонії виступить знаний віденський ансамбль «Trio Immersio». Звучатимуть твори Дмитра Шостаковича, Франца Шуберта та Золтана Алмаші.

Trio Immersio – віденський ансамбль, який складається з музикантів із Грузії, Сербії та України. 2013 року спільний інтерес до традиції віденської камерної музики поєднав скрипальку Віру Жук, віолончеліста Неманя Станковича та піаністку Маріам Вардзелашвілі. І вже через два місяці після заснування музиканти виграли приз Suzuki-Enami Foundation на конкурсі Fidelio 2013 року. Відтоді отримали низку нагород і призів. Ансамбль є постійним учасником міжнародних фестивалів, виступає на найпрестижніших сценах світу. Вони прагнуть дослідити репертуар фортепіанного тріо через призму часу та простору.

 

Пабло Россі в Києві

27 вересня у Національній філармонії України виступить бразильський піаніст Пабло Россі. У його виконанні звучатиме знаменитий Перший фортепіанний концерт  Шопена.

Бразильський піаніст Пабло Россі – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, учень легендарної піаністки Елісо Вірсаладзе. Пабло Россі виграв свій перший конкурс для молодих піаністів, коли йому було 7 років. Відтоді, став переможцем понад десяти змагань, зокрема, конкурсів Magda Tagliaferro (1998), Encuentro Internacional de Jovenes Musicos (2001) та «Ciutat de Carlet» (2002).

 

Відкриття «Київ Музик Фест / Kyiv Music Fest» у філармонії

28 вересня у філармонії відкриється ХХХ-й «Київ Музик Фест – 2019» музикою сучасних композиторів-класиків, представників київської композиторської школи. Звучатимуть симфонічні твори Івана Карабиця, Леоніда Грабовського, Мирослава Скорика та Валентина Сильвестрова у виконанні Національного симфонічного оркестру України (художній керівник і головний диригент – Володимир Сіренко). Солістом виступить скрипаль Марко Комонько. Організатори фестивалю обіцяють дві світові та одну київську прем’єри на чотирьох в одному концерті. Зокрема, відбудеться світова прем’єра твору «Credo» для струнних, мідних та ударних інструментів, який Леонід Грабовський присвятив п’ятій річниці Революції Гідності. Вхід на концерт за запрошеннями.

Квитки онлайн: https://www.filarmonia.com.ua/afisha/kontserty-kolonnogo-zalu/ та в мережі кас https://kontramarka.ua

Текст: Ілона Таміліна

Музичний ТижденьНаціональна філармонія України
Share

Читайте также

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень: Живий звук

Просмотр

Музичний Тиждень

Предыдущий пост

Жан-Соль Партр та його…

In 111 слів

Жан-Соль Партр та його тінь

Просмотр

Следующий пост

5 книжок форуму - 2019

In 111 слів

5 книжок форуму - 2019

Просмотр

Instagram не вернул 200.

© 2025 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: