• Город
  • Тиждень
  • Арт
  • 111
  • Стиль
  • О нас

111 слов

Прочитать

Журба з картоплею

27 Январь, 2021

Прочитать

Почему Боуи

15 Январь, 2021

Прочитать

Она должна была знать

13 Январь, 2021

Прочитать

Музика уночі

12 Январь, 2021

Прочитать

Снежно и мрачно

8 Январь, 2021

Стиль

Прочитать

Шить в Париже

19 Март, 2019

Прочитать

Дело в шляпе!

15 Март, 2019

Прочитать

Умные часы — украинский стартап Force

6 Август, 2018

Прочитать

Киевлянин, которого мы потеряли

1 Август, 2018

Прочитать

Выпускной в ПТУ

4 Июль, 2018

 

inший Kyiv

Читать Смотреть Слушать
  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • 111
  • Про нас

inший Kyiv

  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • 111
  • Про нас

In Тиждень

Музичний Тиждень

650 Просмотров 27 Октябрь, 2019

Музичний Тиждень Pin It

Ілона Таміліна представляє Музичний Тиждень

Цього тижня в Національній філармонії України  відбудуться сольний концерт піаніста Євгена Громова, проєкт «Соколов+», де скрипаль Валерій Соколов та віолончеліст Олексій Шадрін представлять твори Сергія Прокоф’єва. Також Київський камерний оркестр під орудою Ігоря Палкіна презентує оркестрову версію твору «Пори року» Петра Чайковського, а також – твори Левка Колодуба та Геннадія Ляшенка.

 

Гра рефренів: Барток-Загорцев

29 жовтня піаніст Євген Громов представить музику класиків ХХ-початку ХХІ століття – угорця Бели Бартока й українця Володимира Загорцева.

Бела Барток був сучасником українського композитора-класика ХХ століття Бориса Лятошинського, одним із учнів якого був Володимир Загорцев. На жаль, на відміну від Бартока, ім’я та музика Загорцева  менш знані в Україні та світі… Цим концертом Євген Громов звертає увагу, можливо, на несподівані «точки дотику» між цими композиторами.

Окрім творів Бели Бартока й Володимира Загорцева, Євген Громов також представить прем’єру твору «Епітафія пам’яті Володимира Загорцева» Олексія Войтенка. За півгодини до початку концерту в фойє філармонії композитор і музикознавець Олексій Войтенко виступить із короткою передмовою, що вже є новою філармонійною традицією.

27 жовтня Володимиру Загорцеву виповнилося би 75. Цей концерт стане символічним дарунком до дня народження композитора.

 

31 жовтня звучатиме один із найпопулярніших творів – «Пори року» Петра Чайковського в оркестровій версії А. Рахманіна, а також твори класиків української музики ХХ століття – «Сім українських народних пісень» Левка Колодуба та «Концерт для арфи і струнних» Геннадія Ляшенка, де соло виконає арфістка Наталія Ізмайлова у супроводі Київського камерного оркестру під орудою Ігоря Палкіна.

 

СОКОЛОВ+

1 листопада Валерій Соколов разом із віолончелістом Олексієм Шадріним у супроводі філармонійного оркестру під орудою Віталія Протасова виконають твори Сергія Прокоф’єва. Це буде другий концерт цього циклу.

Симфонія-концерт для віолончелі з оркестром – один із останніх творів Сергія Прокоф’єва. Першим виконавцем був Мстислав Ростропович, який став майже співавтором цього твору, а за диригентським пультом вперше стояв Святослав Ріхтер, що є єдиним виступом у такій якості цього музиканта. Сьогодні ця симфонія вважається одним із найкращих віолончельних концертів.

Другий концерт для скрипки з оркестром написаний Сергієм Прокоф’євим для французького скрипаля Робера Соетана. Прокоф’єв коментував, що фрагмент першої частини написаний у Парижі, другої частини – у Воронежі, інструментування здійснено в Баку, а перше виконання відбулося в Мадриді. Це був останній твір Прокоф’єва до моменту остаточного повернення в «совєти» 1935 року.

 

Евгений ГромовМузичний ТижденьНациональная филармония
Share

Читайте также

Просмотр

Закриття 155-го: Земля Франца-Йозефа

Просмотр

Музыка декабря

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний тиждень

Просмотр

Музичний тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Просмотр

Музичний Тиждень

Предыдущий пост

Город глазами райтера

In Арт

Город глазами райтера

Просмотр

Следующий пост

UU#Kyiv: том перший

In Арт

UU#Kyiv: том перший

Просмотр

Instagram не вернул 200.

© 2021 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: