• Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • Экран
  • Стиль
  • 111
  • О нас

111 слов

Прочитать

Поезія воєнної доби: «Гітлера, Сталіна пережила, і цього переживу…»

26 Май, 2022

Прочитать

Містерії тіней та світла

24 Май, 2022

Прочитать

Імперії занепадають, імперії відроджуються

10 Май, 2022

Прочитать

Поезія воєнної доби: «Душегубонька взяв кавоварку…»

27 Апрель, 2022

Прочитать

Поезія воєнної доби

20 Апрель, 2022

Стиль

Прочитать

Мода не може брехати

27 Октябрь, 2021

Прочитать

Шить в Париже

19 Март, 2019

Прочитать

Дело в шляпе!

15 Март, 2019

Прочитать

Умные часы — украинский стартап Force

6 Август, 2018

Прочитать

Киевлянин, которого мы потеряли

1 Август, 2018

 

inший Kyiv

Читать Смотреть Слушать
  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

inший Kyiv

  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

In Арт, Тиждень

АртТиждень

388 Просмотров 25 Июнь, 2021

АртТиждень Pin It

Зелені моря для великих купальниць, еротичні фото у спеку та молодша школа Влади Ралко – Марина Полякова розповідає про найкращі виставки Києва.

Триптих Арт (вул. Десятинна, 13)

Продовжується проєкт «Світи Сухоліта», який триває в галереї вже десять років: моря, пейзажі, поля… Минулу виставку ми бачили на початку 2020-го, і дуже приємно знову повернутися у той ласкавий маленький всесвіт, який створює Олександр Сухоліт. Цей світ ніколи не налякає людину, в ньому не водяться тигри, не трапляються катаклізми. Море, а тут багато моря, завжди спокійне, воно тихенько тримає кораблі та човни (дві-три рисочки, і судно готове), огортає прохолодою «великих купальниць». Фірмова сухолітівська наївність, дитяча легкість – мов фантик від цукерки – ховає наполегливі вправи художника над таємницею кольору. Бо кольорові гармонії Олександра Сухоліта раз од разу все тонкіші, хоча це й здається неймовірним. Подивіться на венеційські води, на блакитні «мазюки», немовби недбало розкидані по жовто-зеленому тлу. Це справжнє живе, мерехтливе море, це справжній живопис – не сухе наслідування природі, а творчий акт.

Ню Арт (вул. Грушевського, 28/2)

У виставковому просторі зійшлися два художники: батько, Володимир Бизов, багато працював у стилістиці гіперреалізму, але 2013 року перейшов до абстракції, і син, Нікіта Бизов, дизайнер та архітектор. Їхні шляхи зустрілися саме на полі абстракцій, тут вона різна – велика й маленька, тріумфальна і полохлива, вибухово-кольорова та стримана до монохрому. В абстрактному мистецтві взагалі дуже важливе те, що йде з середини, ті змісти, які проростають з формальних вправ. Саме цей план сприйняття є вирішальним для Бизових. Виставка триватиме до 24 липня.

Lavra Studio (Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5)

Фестиваль еротичної фотографії? Чому б і ні, особливо у спекотні літні дні, коли навкруги – суцільна аматорська еротика. Арт-об’єднання Kyivphotos-hall 2012 представляє проєкт «День літнього сонцестояння», в якому, окрім українських фотографів, беруть участь гості з Литви та Ізраїлю: Валерій Лещинський, Inga Dinga, Ігор Жолобак, Marina Pinskiy, Катерина Куцевол, Степан Кучерявий, Liya Kross, Руслан Лещов, Олексій Потянок та інші. Виставка буде експонуватись до 23 липня.

Книжковий Арсенал (вул. Лаврська, 12)

У рамках Книжкового Арсеналу представлені два цікаві арт-проєкти, організатор яких – Щербенко Арт Центр. Перший, «Медіатори моменту», презентує колекцію мистецьких книг художниці Анни Миронової, серед яких щоденники та артбуки, інтерактивні об’єкти. Артбуки заповнені абстрактними малюнками, які транслюють уривки з пам’яті авторки. Анна Миронова постає медіаторкою часу та відчуттів, які його огортали; подій, які відбувались як в її особистому, так і у суспільному житті; вражень та сенсів, які відгукуються у ній зараз, коли вона гортає ці сторінки.

Другий проєкт – виставка робіт Влади Ралко «Шкільна цигейка», присвячена рефлексії на перебування у молодшій школі. Мабуть, зараз у вас перед очима виникли парти, бантики, перші зошити, верескливі перерви… Ну тоді подивіться, що перед очима Влади.

«Основні кольори, наявні майже в усіх малюнках, – відтінки йоду та зеленки, – «обмежена палітра» перебігу дитинства радянської доби й тогочасних дитячих травм. Протягом кількох років я «занотовувала» фрагменти власного пам’ятання, що пройшло крізь м’ясорубку реального-свого та реального-чужого, уявного-свого та уявного-чужого і зрештою накопичилося завалою незручного минулого, яке ніяк не мине. Корпус малюнків став умістилищем усього, позбавленого місця в легітимній картині персонального, цензурованого сумлінням, витісненого здоровим глуздом». Побачити виставки ще можна 26-27 червня.

АртТижденьОлександр СухолитТриптих АртЩербенко Арт Центр
Share

Читайте также

Просмотр

«Сопромат»

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Предыдущий пост

Гамарджоба, мандрівник!

In Арт

Гамарджоба, мандрівник!

Просмотр

Следующий пост

Шаламов українською

In 111

Шаламов українською

Просмотр

Instagram не вернул 200.

© 2022 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: