Інший Київ продовжує збирати українське мистецтво воєнної доби.
Не маючи змоги перемогти нашу армію на полі бою, ворог вдався до щоденного терору, до знищення інфраструктури й цивільного населення з повітря. Чим ми можемо відповісти на щоденний терор? Впевненістю, витримкою, спокоєм та гумором. А ще – мистецтвом, яке перетворилося на арт-терапію, антивоєнне висловлювання, зброю.
Антон Тарасюк. «Вибухи по всій країні»
Олексій Ревіка. «Тривога – Українське Небо», серія «Червона Лінія»
Михайло Скоп
Сергій Позняк. «Пуйло поїхав клянчити в Іран безпілотники»
Ігор Гусєв. Серія «Третя світова війна 2022»
Катя Лісова. «Back Home», серія «New Old Symbols»
Богдана Чілікіна
Цілий день щось малюю, малюю, вже друге полотно. А все одно виходить мій настрій. Не дуже він, певно, в мене. Мабуть іноді потрібно просто все в собі пережити…
Владислав Шерешевський. «Мобік»
Ілона Кузнєцова. «Десь на Лимані»
Що можна відповісти на могилізацію на росії? росіяни втрачають залишки людяності. Це нація вбивць і це вирок на сотні років. Тому український краєвид на жаль деякий час ще буде таким. Вірю в нашу перемогу, чекаю на перемогу.
Гаценко Флора
Антон Логов. «Українка, яка ховається від нападу дрона-камікадзе в Києві»
Максим Паленко
Стас Жалобнюк
Ave Libertatemaveamor
Дмитро Кришовський. «Вистоїмо»
Сергій Гулєвич. «Дія третя», серія «Бридкі жнива»
Molly Route
Сергій Захаров
Це проект, над яким я працюю. Він про війну, Україну та красу. Переосмислюючи взірець античної краси, скульптурну фігуру Венери Мілоської, я бачу, що ми захоплюємось її природньою вишуканістю, незважаючи на відсутність кінцівок. Так і ця війна калічить нас, але ми залишаємося живими та могутніми. Саме краса жіночого тіла є метафоричною перемогою над жахом смертей та каліцтв, тобто продовженням життя. Задумано як своєрідний календар, по місяцях, від лютого до… перемоги.
Альбіна Колесніченко
Головна світлина: Марія Борисова. «Полум’я»