• Город
  • Тиждень
  • Арт
  • 111
  • Стиль
  • О нас

111 слов

Прочитать

По дороге с облаками

3 Март, 2021

Прочитать

Сильні кольори

22 Февраль, 2021

Прочитать

Корона під капелюшком

17 Февраль, 2021

Прочитать

Поснідати пивним супом

16 Февраль, 2021

Прочитать

Ретро-новина: сніжний двобій 1942 року

12 Февраль, 2021

Стиль

Прочитать

Шить в Париже

19 Март, 2019

Прочитать

Дело в шляпе!

15 Март, 2019

Прочитать

Умные часы — украинский стартап Force

6 Август, 2018

Прочитать

Киевлянин, которого мы потеряли

1 Август, 2018

Прочитать

Выпускной в ПТУ

4 Июль, 2018

 

inший Kyiv

Читать Смотреть Слушать
  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

inший Kyiv

  • Город
  • Тиждень
  • Арт
  • Сцена
  • 111
  • Про нас

In Арт, Тиждень

АртТиждень

672 Просмотров 30 Апрель, 2020

АртТиждень Pin It

Перегони зі світовим нефігуративом, гельський привид, антикризова графіка та молоде мистецтво з сіллю і перцем – Марина Полякова розповідає про найцікавіші онлайн-проєкти.

 

 

Триптих Арт

https://www.artsy.net/show/triptych-art-gallery-non-figurative-art-fest-part-1

Платформа Artsy є величезною збіркою художніх творів від світових музеїв, галерей, приватних колекціонерів. «Триптих Арт» має там свою сторінку, де представляє твори з власної колекції. А з початком карантину галерея відкрила новий проєкт – Non Figurative Art Fest. У двох частинах проєкту презентовані роботи Олексія Малих, Сергія Савченка, Льва Маркосяна, Ганни Гідори, Валерія Шкарупи, Максима Мазура, Володимира Вештака, Олександра Сухоліта (з недавньої виставки)  та інші митців. Вони є вітчизняним внеском у великий світ нефігуративного (абстрактного) мистецтва, доступу до якого Україна не мала у радянські роки. Тепер треба заповнювати лакуни.

 

British Council

https://exhibitions.britishcouncil.org/main-ua.html#!gallery/20

На сайті Британської ради відкрилася виставка робіт із власної колекції «Майже там» для людей зі здоровим вестибулярним апаратом. У великій каруселі крутяться малюнки, графіка, живопис, відео сучасних художників України, Грузії та Туреччини. Одна з робіт називається так – «Древній гельський привид після завершення службового обходу з полохання на кордоні, проходячи через знезаражувальний душ, перш ніж здати пост. Зауважте великодній кактус (ліворуч) і як яскраво продовжує горіти свіча». Дійсно, це треба бачити!

 

Gallery 83

https://www.facebook.com/art.gallery83/

Проєкт «Український обмін принтами» галерея започаткувала ще 2016 року, з того часу він став міжнародним (долучилися Індія, Іспанія, США, Італія, Австрія, Великобританія тощо). Художники присилають організаторам лімітований тираж своїх принтів певного розміру, два відбитки галерея залишає для продажу та архіву, а інші за жеребом відсилає учасникам проєкту. Сьогодні Gallery 83 пропонує купити деякі принти за «антикризовою ціною» у 550 гривень, що дійсно небагато за цікаву графіку з різних куточків світу.

 

СОЛЬ и ПЕРЕЦ

https://www.facebook.com/groups/saltandpepper.art/

Справжньою сенсацією тижня стала ініціатива Євгена Карася, власника Karas Gallery та Марата Гельмана, арт-менеджера і колекціонера. Бажаючи підтримати художників, в першу чергу молодих, у скрутні часи, Карась створив у Фейсбуці групу «СОЛЬ и ПЕРЕЦ». Ідея була запозичена в групи «ШАР и КРЕСТ» з її згоди. Правила прості – ви викладаєте свою роботу, вказуєте техніку та ціну (графіка не дорожче 3000 гривень, живопис та об’ємні роботи – 6000) і чекаєте на покупця. Головна фішка в тому, що покупець купує роботу безпосередньо у художника. Якщо ви продали п’ять своїх робіт, бажано придбати якусь роботу в учасника групи. І трапилося страшне. 30 квітня на модерацію очікувало 1728 заявок! Автор ідеї не встигав спати, адже треба було переглянути кожну роботу, оцінити якість (а модерація доволі жорстка) і виставити у групу. Очевидно, пану Євгену доведеться дещо переглянути правила і запросити помічників. Ну а всі потенційні покупці та просто поціновувачі можуть без передиху дивитися, чим живе сучасне українське мистецтво, знайомитися з митцями, прицінюватися та – і це найкраще рішення – зібрати власну колекцію. На сьогодні в групі вже 4000 учасників та 150 проданих робіт.

АртТижденьКарась ГалереяТриптих Арт
Share

Читайте также

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

Сильні кольори

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

АртТиждень

Просмотр

Собори з очерету

Предыдущий пост

Спасательная станция

In Город

Спасательная станция

Просмотр

Следующий пост

Частные случаи: Кандинский

In Арт

Частные случаи: Кандинский

Просмотр

Instagram не вернул 200.

© 2021 inший Kyiv - All Rights Reserved.

Партнер сайту: